Szkoła Podstawowa
im. Integracji Europejskiej w Przybynowie

Adresy e-mailowe nauczycieli

 

mgr Edyta Brodzik - Dyrektor Szkoły

edyta.brodzik@spprzybynow.pl     

 

 

Lp. Nauczyciel
Adres e-mail


1. mgr Elżbieta
Balwierz
elzbieta.balwierz@spprzybynow.pl
2. mgr Elżbieta
Blumberg
elzbieta.blumberg@spprzybynow.pl
3. p. Ewelina
Błaszczyk
ewelina.blaszczyk@spprzybynow.pl
4. mgr Bożena
Brenkus
bozena.brenkus@spprzybynow.pl
5. mgr Edyta
Brodzik
edyta.brodzik@spprzybynow.pl     
6. mgr Barbara
Danielska
barbara.danielska@spprzybynow.pl
7. mgr Katarzyna
Deptuła
katarzyna.deptula@spprzybynow.pl
  mgr Katarzyna
Dróżdż
katarzyna.drozdz@spprzybynow.pl
8. mgr Ewelina
Gawęda
ewelina.gaweda@spprzybynow.pl
9. mgr Zdzisława Kapuściak zdzislawa.kapusciak@spprzybynow.pl
10. mgr Justyna
Kiser
justyna.kiser@spprzybynow.pl
11. mgr inż. Ryszard Marszałek ryszard.marszalek@spprzybynow.pl
12. mgr Agnieszka
Pawera
agnieszka.pawera@spprzybynow.pl
13. mgr Izabela
Piasecka
izabela.piasecka@spprzybynow.pl
14. mgr Anna
Poll
anna.poll@spprzybynow.pl
15. mgr Dorota
Psonka
dorota.psonka@spprzybynow.pl
16. mgr Urszula
Radosz
urszula.radosz@spprzybynow.pl
17. mgr Monika
Rzepka
monika.rzepka@spprzybynow.pl
18. mgr Magdalena Słabosz magdalena.slabosz@spprzybynow.pl
19. mgr Edyta
Ślęzak
edyta.slezak@spprzybynow.pl
20. mgr Iwona
Świerdza
iwona.swierdza@spprzybynow.pl
21. mgr Marcin
Todynek
marcin.todynek@spprzybynow.pl
22. mgr Patrycja Trzaskacz patrycja.trzaskacz@spprzybynow.pl
23. mgr Paweł
Wnuk
pawel.wnuk@spprzybynow.pl


 

 

 

 

 

 

 

 

szkola

100 - lecie SZKOŁY
Nasza szkoła
Szkoła Podstawowa w Przybynowie
 ul. Szkolna 2, 42-310 Żarki, tel.: 34 3148 063, e-mail: podstawowa5@gazeta.pl